Aktualności


Krajowa Konferencja Automatyki KKA 2017

PANKomitet Automatyki i Robotyki PAN zaprasza na XIX Krajową Konferencję Automatyki, KKA 2017, organizowaną przez Katedrę Automatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH w Krakowie w dniach 18-21 czerwca 2017.


Członkowie Komitetu wybrani do CK

logoCKorzelMiło nam poinformować, iż profesorowie Józef Korbicz (Uniwersytet Zielonogórski), Krzysztof Kozłowski (Politechnika Poznańska) i Piotr Tatjewski (Politechnika Warszawska) zostali członkami Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów w dyscyplinie automatyka i robotyka w kadencji 2017-2020. Serdecznie gratulujemy!

 


Nowy doktor habilitowany w dyscyplinie automatyka i robotyka

barteckiW dniu 20 października 2016 r. Rada Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej, na podstawie uchwały komisji habilitacyjnej powołanej przez Centralną Komisję do Spraw Stopni i Tytułów i oceny dorobku naukowego, nadała dr. inż. Krzysztofowi Barteckiemu stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych, w dyscyplinie automatyka i robotyka.


Nowe uprawnienia w dyscyplinie automatyka i robotyka

logo UZ pionDecyzją Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów z dnia 26.09.2016 Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego otrzymał uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk technicznych w dyscyplinie automatyka i robotyka.

 


Nowe uprawnienia w dyscyplinie automatyka i robotyka

logo PW 45Decyzją Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów z dnia 25.01.2016 Wydział Mechatroniki Politechniki  Warszawskiej uzyskał uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk technicznych w dyscyplinie automatyka i robotyka.

  


Nowa publikacja książkowa

Swierniak okladkaZ radością informujemy, że ukazała sie nowa publikacja książkowa autorstwa prof. A. Świerniaka, prof. M. Kimmela, prof. J. Śmieji, dr. K. Puszyńkiego i dr. K. Psiuka-Maksymowicza. Książka została opublikowana przez wydawnictwo Springer (2016). Życzymy przyjemnej lektury.

 

 


Nowy doktor habilitowany w dyscyplinie automatyka i robotyka

skruch pW dniu 29 września 2016 r. Rada Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, nadała dr. inż. Pawłowi Skruchowi stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych, w dyscyplinie automatyka i robotyka, na podstawie uchwały komisji habilitacyjnej powołanej przez Centralną Komisję do Spraw Stopni i Tytułów oraz oceny dorobku naukowego.

 


Prof. Janusz Kacprzyk nagrodzony przez Oddział Indyjski Neural Network Society

Kacprzyk JWe wrześniu 2016 roku prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, czł. rzeczywisty PAN otrzymał indywidualną nagrodę Oddziału Indyjskiego Neural Network Society.

 

 

 


Nowy doktor habilitowany w dyscyplinie automatyka i robotyka

Babiarz A

Rada Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, w dniu 19 lipca 2016 roku, na podstawie uchwały komisji habilitacyjnej powołanej przez Centralną Komisję do Spraw Stopni i Tytułów oraz oceny dorobku naukowego, nadała dr inż. Arturowi Babiarzowi stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych, w dyscyplinie automatyka i robotyka.


Nowy doktor habilitowany w dyscyplinie automatyka i robotyka

Pajchrowski28 czerwca 2016 r. Rada Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej, na podstawie uchwały komisji habilitacyjnej powołanej przez Centralną Komisję do Spraw Stopni i Tytułów i oceny dorobku naukowego, nadała dr. inż. Tomaszowi Pajchrowskiemu stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych, w dyscyplinie automatyka i robotyka.